Keramický mělký talíř Serena Sky ø 27 cm, modrý
Kód: 8974-00-00XSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Výprodej zboží II. jakosti, které může vykazovat drobné vady v glazuře nebo jiné estetické nedokonalosti, které však nemají vliv na plnou funkčnost.
Servírujte svá oblíbená jídla na keramickém mělkém talíři Serena Sky a vneste do svého stolování pocit klidu a lehkosti.
Jídelní talíř je díky ruční výrobě naprostý originál. Každý kus má nepravidelný tvar a jedinečný modrý odstín, který připomíná jasnou oblohu nebo klidnou vodní hladinu. Jemný, embosovaný okraj v kontrastní světlé barvě dodává talíři autentický a elegantní vzhled. S průměrem 27 cm je tento velký keramický talíř perfektní pro servírování hlavních chodů.
Talíř je součástí kolekce Serena, kterou tvoří tři barevné řady, jež se dají perfektně kombinovat: Serena Sky (modrá), Serena Leaf (zelená) a Serena Sand (šedobéžová). S talířem Serena Sky se každé jídlo stane nejen gastronomickým, ale i vizuálním zážitkem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Talíře |
|---|---|
| EAN: | 8592559177910 |
| Barva: | modrá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál: | keramika |
| Průměr: | 27 cm |
| Řada keramiky: | Serena |
| Šířka: | 27cm |
| Hloubka: | 27cm |
| Výška: | 2cm |
| Váha: | 0,863kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
