Keramická polévková miska Serena Leaf ø 20,5 × 4,5 cm, zelená
Kód: 8979-00-00XSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Tato keramika je nabízena v II. jakosti a může mít lehké vady v glazuře, ale je plně funkční a připravená k používání.
Představujeme elegantní keramickou polévkovou misku Serena Leaf, která okouzlí svým dvoubarevným provedením.
Díky ruční výrobě je každý kus naprosto jedinečný. Miska má nepravidelný tvar a její design hraje s kontrastem – zatímco vnitřní část září sytým zeleným odstínem, evokujícím čerstvé listy, vnější strana je v uklidňující smetanové barvě. Tento jedinečný styl podtrhuje i embosovaný, světlý okraj. S průměrem 20,5 cm a mělkým tvarem je miska ideální nejen na polévku, ale i na saláty, těstoviny nebo asijské pokrmy. Je skvělou volbou pro každého, kdo si potrpí na originální nádobí. Miska se skvěle doplňuje s jídelními talíři a dalšími kousky z téže kolekce Serena.
Nebojte se kombinovat barvy Serena Leaf (zelená), Serena Sky (modrá) a Serena Sand (šedobéžová) a vytvořit tak jídelní servis, který se bude vymykat všem konvencím.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Talíře |
|---|---|
| EAN: | 8592559177965 |
| Barva: | zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál: | keramika |
| Průměr: | 20,5 cm |
| Řada keramiky: | Serena |
| Šířka: | 20,5cm |
| Hloubka: | 20,5cm |
| Výška: | 4,5cm |
| Váha: | 0,535kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
