Keramický dezertní talíř Serena Sky ø 21,5 cm, modrý
Kód: 8975-00-00XSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Výprodej zboží II. jakosti, které může vykazovat drobné vady v glazuře nebo jiné estetické nedokonalosti, které však nemají vliv na plnou funkčnost.
Přineste na svůj stůl svěžest a pocit lehkosti s keramickým dezertním talířem Serena Sky.
Talíř na dezert je ztělesněním ruční výroby a nadčasového designu. Každý kus je díky svému nepravidelnému tvaru a jedinečné glazuře naprostý originál. Světle modrý odstín evokuje jasnou oblohu nebo klidnou vodní hladinu a působí neuvěřitelně uklidňujícím dojmem. Embosovaný, světlý okraj dodává talíři organický a rustikální vzhled. S průměrem 21,5 cm je tento talíř ideální na dezerty, dorty, ale i na předkrmy nebo menší saláty.
Talíř je součástí kolekce Serena, kterou tvoří tři barevné řady, jež se dají perfektně kombinovat: Serena Sky (modrá), Serena Leaf (zelená) a Serena Sand (šedobéžová). S talířem Serena Sky si užijete každý pokrm s pocitem lehkosti a svěžesti.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Talíře |
|---|---|
| EAN: | 8592559177927 |
| Barva: | modrá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál: | keramika |
| Průměr: | 21,5 cm |
| Řada keramiky: | Serena |
| Šířka: | 21,5cm |
| Hloubka: | 21,5cm |
| Výška: | 1,5cm |
| Váha: | 0,373kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
