Velkoobchod

GRAFICO_945x572

Velkoobchodně nabízíme naší českou značku by inspire a holandskou značku Brabantia a H&L.

by inspire...porcelán s českou duší

jsme česká rodinná značka uvedena na trh v roce 2004. Od počátku se řídíme mottem „V jednoduchosti je krása“. Snažíme se navrhnout čistý tvar v moderním stylu, použít ušlechtilý materiál a vymyslet jedinečný dekor. A pak to s láskou upečeme….. K našim kolekcím porcelánového nádobí vytváříme doplňky - na stůl i do celého bytu. Ve stejných barvách a tvarech, tak aby Váš prostřený stůl pohladil Vaši duši a přinesl harmonii do Vašeho domova.

 

Clay - keramické nebo kameninové kolekce nádobí. Sady talířů, talíře, misky a hrnky různých tvarů a barev. 

V dnešním uspěchaném světě klademe důraz na zdravý životní styl. Zdravý životní styl znamená především zdravé a výživné jídlo. Při konzumování dobrého oběda, je však velmi důležité,abychom se na chvíli zastavili a cítili se dobře. Je tedy jistě i stejně důležité z čeho náš oblíbený pokrm jíme. Keramické jídelní sady se stříkanou glazurou. Ručně vyráběné kolekce keramického nádobí, kdy je každý kousek originál. Talíře s nepravidelným tvarem i povrchem. Keramika s dekorem nebo celobarevná keramika....to je česká značka Clay!

Brabantia - nadčasové kuchyňské doplňky

Ať chceme nebo ne, žijeme ve spotřebním světě. Nejdříve kupujeme, potom spotřebováváme nebo rozbíjíme, a nakonec se toho zbavujeme nebo to skladujeme, abychom si mohli pořídit nové. Brabantia se k této situaci staví velmi originálně: za prvé vyrábí kuchyňské doplňky, které jsou takřka nezničitelné a designově nadčasové, takže se nám jen tak neokoukají. A za druhé vyrábí především ty kuchyňské doplňky, které k vyhazování nebo ke skladování patří.

Takže pokud hledáme koš na odpadky, koš na prádlo, krabice na potraviny či sušáky na prádlo, ty zaručeně nejlepší najdeme u firmy Brabantia. A nejen je. Brabantia také nabízí dokonalé řešení funkčních potřeb pro žehlení a sušení prádla.

Home & Living - bytové dekorace

Vše okolo bydlení a zahrady přináší holandská značka H&L . V současné době se snažíme vytvořit si svůj dokonalý domov. K doladění interiéru potřebujeme především doplňky, kterými svůj interiérový styl dovedeme k dokonalosti. A ve kterém, a to především, se budeme cítit dobře a bezpečně. Značka H&L klade důraz právě na tyto doplňky. Ať už se jedná o dekorační mísy a tácy ze surového dřeva, konferenční stolky, lucerny až po vánoční a velikonoční výzdobu.

 

Velkoobchodní podmínky

- minimální hodnota objednávky 4 000 bez DPH

- první tři objednávky na hotovost, dále běžná splatnost 14 dní

- dodací lhůta 5 - 10 pracovních dní

- při objednávce nad 10 000 Kč bez DPH / 600 EUR máte od nás dopravu zdarma

 

Jak nakupovat

- zaregistrujte se jako velkoobchodní odběratel a vyčkejte na autorizaci od nás

- po přihlášení se vám zobrazí vaše nákupní ceny bez DPH 

- produkty, které nejsou označeny velkoobchodní cenou, nenabízíme na velkoobchod, ale pouze konečným zákazníkům

- v košíku v záložce doprava máme uvedeny pouze orientační ceny, cena za dopravu je závislá na hmotnosti objednávky a místa doručení

- odešlete objednávku

- objednávku vám potvrdíme a zašleme i přesnou kalkulaci za dopravu

 

Velkoobchodní kontakt

Lucie Husáková
E:     lucie@luis.cz
M: + 420 602 763 563

 

Na základě uzavřené smlouvy o obstarání mezi společností shopdesign s.r.o. a společností  gauch s.r.o. využívá společnost gauch s.r.o.  portál www.luis.cz pro své velkoobchodní partnery  jako nabídkový formulář.