Keramický mělký talíř Calma ø 28 cm, krémově šedý
Kód: 8985-00-00XSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Tato keramika je nabízena v II. jakosti a může mít lehké vady v glazuře, ale je plně funkční a připravená k používání.
Servírujte svá oblíbená jídla s elegancí na keramickém mělkém talíři Calma.
Každý jídelní talíř je naprosto jedinečný, což je zásluhou ručního glazování, které na jeho povrchu vytváří úchvatné přechody krémově šedé barvy. Talíř je navíc zdoben jemnými soustřednými kruhy, které dodávají designu hloubku a sofistikovanost a zároveň tvoří ideální pozadí pro vaše pokrmy. S průměrem 28 cm je tento velký keramický talíř perfektní pro servírování hlavních chodů. Talíř Calma od naší značky Clay se stane dominantním kusem na vašem stole.
Vytvořte si dokonalý servis pro každou příležitost kombinací s dezertními talíři, miskami a hrnky z téže kolekce Calma.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Talíře |
|---|---|
| EAN: | 8592559178023 |
| Barva: | šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál: | keramika |
| Průměr: | 28 cm |
| Řada keramiky: | Calma |
| Šířka: | 28cm |
| Hloubka: | 28cm |
| Výška: | 2,5cm |
| Váha: | 0,960kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
