Keramická hranatá miska Calma 12 × 8,5 × 4 cm, krémově šedá
Kód: 8988-00-00XSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Tato keramika je nabízena v II. jakosti a může mít lehké vady v glazuře, ale je plně funkční a připravená k používání.
Doplňte své stolování o elegantní a praktický detail v podobě keramické hranaté misky Calma.
Její kompaktní rozměry jsou jako stvořené pro servírování olív, oříšků, sushi nebo oblíbených dipů a omáček. Stejně jako celá kolekce, i tato malá miska nese rukopis značky Clay a je naprosto originální. Její krémově šedá glazura se vyznačuje jedinečnými přechody od světlých k tmavším tónům, zatímco jemné tenké světlé proužky na povrchu podtrhují její sofistikovanost. Miska Calma se stane elegantním doplňkem, který dodá vašemu prostřenému stolu moderní a klidný vzhled.
Snadno ji můžete kombinovat s talíři, hrnky nebo konvicí ze stejné řady a vytvořit tak kompletní a harmonický servis.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mísy a misky |
|---|---|
| EAN: | 8592559178054 |
| Barva: | šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál: | keramika |
| Řada keramiky: | Calma |
| Šířka: | 12cm |
| Hloubka: | 8,5cm |
| Výška: | 4cm |
| Váha: | 0,247kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
