Pokladnička HairyBank 15 cm, pes
Kód: A953-PE-00Související produkty
Detailní popis produktu
Věrný čtyřnohý přítel, který ohlídá každou korunu – pokladnička HairyBank Pes zaujme milovníky zvířat i děti. Rozměr 12 × 11 × 15 cm, vyrobena z kvalitního dolomitu, s detailním zpracováním a chlupatými oušky pro maximální roztomilost.
Praktické spodní víčko umožňuje opakované použití. Skvělá jako narozeninový dárek nebo doplněk do dětského pokoje.
Doporučujeme kombinovat s dalšími zvířátky z kolekce HairyBank – jako jsou lev, kráva, slon, papoušek či surikata.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pokladničky |
|---|---|
| EAN: | 8592559170157 |
| Barva: | mix barev |
| Materiál: | dolomit |
| Šířka: | 12 cm |
| Hloubka: | 11 cm |
| Výška: | 15 cm |
| Váha: | 0,564 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Home and Living
Vše okolo bydlení a zahrady přináší holandská značka H&L . V současné době se snažíme vytvořit si svůj dokonalý domov. K doladění interiéru potřebujeme především doplňky, kterými svůj interiérový styl dovedeme k dokonalosti. A ve kterém, a to především, se budeme cítit dobře a bezpečně. Značka H&L klade důraz právě na tyto doplňky. Ať už se jedná o dekorační mísy a tácy ze surového dřeva, konferenční stolky, lucerny až po vánoční a velikonoční výzdobu.
