Pokladnička HairyBank 15 cm, papoušek
Kód: A953-PP-00Související produkty
Detailní popis produktu
Barevná radost v podobě papouška s vtipným chlupatým chocholem – pokladnička HairyBank je vyrobena z odolného dolomitu, rozměr 14,6 × 11,4 × 14,7 cm. Pestrý vzhled dodá interiéru veselou atmosféru a osloví každého milovníka exotických zvířat.
Spodní plastový uzávěr umožňuje praktické využití bez nutnosti rozbití. Vhodné jako dárek pro děti nebo jako netradiční dekorace.
Kolekce HairyBank obsahuje více veselých zvířátek – objevte také psa, krávu, slona nebo lva.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pokladničky |
|---|---|
| EAN: | 8592559170195 |
| Barva: | mix barev |
| Materiál: | dolomit |
| Šířka: | 15 cm |
| Hloubka: | 12 cm |
| Výška: | 15 cm |
| Váha: | 0,564 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Home and Living
Vše okolo bydlení a zahrady přináší holandská značka H&L . V současné době se snažíme vytvořit si svůj dokonalý domov. K doladění interiéru potřebujeme především doplňky, kterými svůj interiérový styl dovedeme k dokonalosti. A ve kterém, a to především, se budeme cítit dobře a bezpečně. Značka H&L klade důraz právě na tyto doplňky. Ať už se jedná o dekorační mísy a tácy ze surového dřeva, konferenční stolky, lucerny až po vánoční a velikonoční výzdobu.
