Pokladnička HairyBank 15 cm, surikata
Kód: A953-SU-00Související produkty
Detailní popis produktu
Připravená sledovat každou minci – surikata z kolekce HairyBank se stane milovanou součástí každého pokojíčku. Vyrobena z dolomitu, s huňatou hlavou a rozměrem 12 × 9 × 15 cm, působí roztomile i netradičně.
Skvělý dárek pro malé průzkumníky, milovníky zvířat nebo sběratele originálních dekorací. Spodní uzávěr je praktický a nenarušuje design.
Kombinujte s dalšími pokladničkami z kolekce HairyBank – lev, pes, papoušek, kráva a slon.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pokladničky |
|---|---|
| EAN: | 8592559170188 |
| Barva: | mix barev |
| Materiál: | dolomit |
| Šířka: | 12 cm |
| Hloubka: | 9 cm |
| Výška: | 15 cm |
| Váha: | 0,564 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Home and Living
Vše okolo bydlení a zahrady přináší holandská značka H&L . V současné době se snažíme vytvořit si svůj dokonalý domov. K doladění interiéru potřebujeme především doplňky, kterými svůj interiérový styl dovedeme k dokonalosti. A ve kterém, a to především, se budeme cítit dobře a bezpečně. Značka H&L klade důraz právě na tyto doplňky. Ať už se jedná o dekorační mísy a tácy ze surového dřeva, konferenční stolky, lucerny až po vánoční a velikonoční výzdobu.
