Forma na vajíčka, sada 2ks, kruh
Kód: 5582-00-00Související produkty
Detailní popis produktu
Výprodej vystavených kusů, zboží bylo staženo z prodejny!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní kuchyňské náčiní |
|---|---|
| EAN: | 4007371038966 |
| Barva: | stříbrná |
| Materiál: | matná ocel |
| Šířka: | 10,5 cm |
| Hloubka: | 10,5 cm |
| Výška: | 1,5 cm |
| Váha: | 0,14 kg |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
