Tester na těstoviny, nerez
Kód: 5586-00-00Související produkty
Detailní popis produktu
Výprodej vystavených kusů, zboží bylo staženo z prodejny!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní kuchyňské náčiní |
|---|---|
| EAN: | 4007371041935 |
| Barva: | stříbrná |
| Materiál: | matná ocel |
| Šířka: | 5 cm |
| Hloubka: | 3 cm |
| Výška: | 27,5 cm |
| Váha: | 0,13 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
