Kompaktní nerezové mýdlo De luxe proti zápachu
Kód: 5629-00-00Související produkty
Detailní popis produktu
Výprodej vystavených kusů, zboží bylo staženo z prodejny!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní kuchyňské náčiní |
|---|---|
| EAN: | 4007371034067 |
| Barva: | stříbrná |
| Materiál: | matná ocel |
| Šířka: | 8 cm |
| Hloubka: | 8 cm |
| Výška: | 2,5 cm |
| Váha: | 0,09 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
