Apollo nádoba na ocet

Kód: 4224-00-00
550 Kč
Skladem (3 ks)

Praktické a elegantní řešení pro skladování a servírování  oleje a octa.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Praktické a elegantní řešení pro skladování a servírování  oleje a octa. Tělo nádoby je z odolného akrylu. Systém zpětného odkapávání zaručí, že ocet nebo olej nebude stékat po boku láhve, neušpiní se stůl nebo podložka. Nádoby lze snadno naplnit. Design ve tvaru kapky bude vypadat skvěle na stole i v kuchyni.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní kuchyňské náčiní
Barva: černá
Materiál: akryl
Váha: 0,221 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Seznamte se s anglickou značkou Cole&Mason, který je součástí skupiny DKB a specializuje se na navrhování a vývoj nádobí už od 80.let minulého století. Mlýnky na sůl a pepř od firmy Cole&Mason jsou na našem trhu již známé pro svou kvalitu a široké použití v domácnosti.

Má dobře zavedenou řadu mlýnků na sůl, pepř a jiné koření či ingredience. Vytvářejí produkty pro každou práci, od vaření až po servírování a stolování.

V nabídce této značky naleznete ruční a elektronické mlýnky, řadu koření, ochucených solí a ochucené pepře. Všechny mlýnky jsou vyrobené z nejkvalitnějších materiálů a k dispozici je široká nabídka velikosti, tvarů, barev i povrchových materiálů (např.: dřevo, nerez, akrylik)