Kapesní nožík Rainbow chive, duhový
Kód: 9171-00-00Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nože |
|---|---|
| EAN: | 8592559146640 |
| Barva: | stříbrná |
| Materiál: | matná ocel |
| Šířka: | 10cm |
| Hloubka: | 6cm |
| Výška: | 2cm |
| Váha: | 0,095 kg |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
