Mezikroužek
Kód: 9144-00-00Související produkty
Profile mísa 1,6 litru - Robustní a stylová mísa z nerezové oceli s odměrkami na vnitřní straně, protiskluzovou základnou a žáruvzdorným povrchem. 363849
Profile mísy sada 1L, 1,6L a 3,0L - Sada tří mís z nerezové oceli s vnitřními odměrkami, protiskluzovou základnou a ergonomickým okrajem. Žáruvzdorné do 220 ºC, vhodné do myčky....
Tasty+ sada 4 mís - Sada obsahuje 3,2l a 1,5l mísu na míchání, 2,4l cedník a 0,5l odměrku/odšťavňovač. Ergonomický design, protiskluzové dno, snadné nalévání a čištění, 5-letá...
122248
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské náčiní |
|---|---|
| EAN: | 8592559146602 |
| Barva: | stříbrná |
| Materiál: | matná ocel |
| Průměr: | 25 cm |
| Šířka: | 25cm |
| Hloubka: | 25cm |
| Výška: | 1cm |
| Váha: | 0,15 kg |
Profile kuchařský nůž - Vysoce kvalitní kuchařský nůž s širokou dlouhou čepelí a jemnou špičkou. Ergonomický design, vyrobeno z 42% recyklovaných materiálů, 10-letá záruka. 100%...
Dřevěný stojan na nože Profile vč. nožů - kuchařský nůž, nůž na chléb, porcovací nůž, univerzální nůž a nůž na okrajování. Kvalitní kalená ocel a bukové dřevo. 260483
Tasty+ stojan na nože vč. 5 nožů - Sada pěti nožů (kuchařský, na chléb, porcovací, užitkový a okrajovací) z ledem kalené oceli, odolné proti poškrábání a korozi. Stojan...
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
