Olej & ocet

Kód: 4474-00-00
560 Kč
Skladem (3 ks)

Rozprašovač na olej nebo ocet.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rozprašovač na olej nebo ocet.

Sprej na olej využijete při pečení nebo grilování masa. Rozprašovač vám dovolí přesnou a rychlou dávku. Vaše vaření a pečení tak bude zdravější a snadnější.

Samozřejmě můžete rozprašovač použít jak na olej nebo ocet při přípravě zeleninových salátů. Budete mít jistotu, že požijete správnou dávku pro chutnější výsledek připravovaného pokrmu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky k vaření
Materiál: ocel
Váha: 0,23 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Seznamte se s anglickou značkou Cole&Mason, který je součástí skupiny DKB a specializuje se na navrhování a vývoj nádobí už od 80.let minulého století. Mlýnky na sůl a pepř od firmy Cole&Mason jsou na našem trhu již známé pro svou kvalitu a široké použití v domácnosti.

Má dobře zavedenou řadu mlýnků na sůl, pepř a jiné koření či ingredience. Vytvářejí produkty pro každou práci, od vaření až po servírování a stolování.

V nabídce této značky naleznete ruční a elektronické mlýnky, řadu koření, ochucených solí a ochucené pepře. Všechny mlýnky jsou vyrobené z nejkvalitnějších materiálů a k dispozici je široká nabídka velikosti, tvarů, barev i povrchových materiálů (např.: dřevo, nerez, akrylik)