Olej & ocet

Kód: 4474-00-00
560 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
11.12.2023

Rozprašovač na olej nebo ocet.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rozprašovač na olej nebo ocet.

Sprej na olej využijete při pečení nebo grilování masa. Rozprašovač vám dovolí přesnou a rychlou dávku. Vaše vaření a pečení tak bude zdravější a snadnější.

Samozřejmě můžete rozprašovač použít jak na olej nebo ocet při přípravě zeleninových salátů. Budete mít jistotu, že požijete správnou dávku pro chutnější výsledek připravovaného pokrmu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky k vaření
Materiál: ocel
Váha: 0,23 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Seznamte se s anglickou značkou Cole&Mason, který je součástí skupiny DKB a specializuje se na navrhování a vývoj nádobí už od 80.let minulého století. Mlýnky na sůl a pepř od firmy Cole&Mason jsou na našem trhu již známé pro svou kvalitu a široké použití v domácnosti.

Má dobře zavedenou řadu mlýnků na sůl, pepř a jiné koření či ingredience. Vytvářejí produkty pro každou práci, od vaření až po servírování a stolování.

V nabídce této značky naleznete ruční a elektronické mlýnky, řadu koření, ochucených solí a ochucené pepře. Všechny mlýnky jsou vyrobené z nejkvalitnějších materiálů a k dispozici je široká nabídka velikosti, tvarů, barev i povrchových materiálů (např.: dřevo, nerez, akrylik)