Mlýnek na sůl, Windsor SM 220mm Bch
Kód: 4181-00-00Související produkty
Porcelánový popelník s dekorem Grass od české značky by inspire…porcelán s českou duší.
Porcelánová slánka a pepřenka na praktickém podtácku.
Porcelánová slánka a pepřenka na praktickém podtácku se zeleným dekorem trávy - Grass
Porcelánový stojan na párátka v čistě bílém provedeníod české značky by inspire…porcelán s českou duší.
Slánka a pepřenka na Váš stůl ve tvaru autíček.
Sada 2 ks porcelánových nádob na olej a ocet o objemu 2 x 400 ml.
Detailní popis produktu
Cole & Mason - dřevěný mlýnek na pepř v moderním vzhledu. Pro použití na každém jídelním stole a současně jako kuchyňské příslušenství pro každý den. Nastavte požadovaný výkon mletí (od hrubého do jemného) tak, že jednoduše zatáhnete nebo uvolníte knoflík na víku. Mlýnky značky Cole & Mason mají pro pepř brusič z uhlíkové oceli a keramický mlýnek na bázi diamantů pro sůl.
- nastavitelná hrubost mletí závitem na víku
- kvalitní mlecí strojek z tvrzené uhlíkové oceli pro pepř
- kvalitní mlecí keramický strojek na bázi diamantů pro sůl
- mlýnky nedrtí, ale odkrajují vrstvy koření, dochází tak k maximální možné chuti
- snadné doplňování a mytí
- doporučujeme používat kvalitní pepř a hrubozrnnou mořskou nebo horskou sůl
- kvalitní světlé bukové dřevo
- výška 22cm
Doplňkové parametry
Kategorie: | Mlýnky na sůl a pepř |
---|---|
Materiál: | dřevo |
Výška: | 22cm |
Luxusní dřevěný mlýnek na pepř od světové značky Cole&MasonKód výrobce:H480240
Jednoduchá nádobka na sůl.
Moderní mlýnek na pepř z kvalitního akrylu a nerezu. Kód produktu: H60001P
Transparentní mlýnek na pepř kombinovaný se slánkou od anglické značky Cole&Mason Kód výrobce:H800070
Luxusní dřevěný mlýnek na pepř od světové značky Cole&MasonKód výrobce:HC12544P
Cole & Mason – robustní, nadčasový, elektrický mlýnek na pepř v moderním vzhledu.
Cole & Mason - luxusní mlýnkek na sůl.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Seznamte se s anglickou značkou Cole&Mason, který je součástí skupiny DKB a specializuje se na navrhování a vývoj nádobí už od 80.let minulého století. Mlýnky na sůl a pepř od firmy Cole&Mason jsou na našem trhu již známé pro svou kvalitu a široké použití v domácnosti.
Má dobře zavedenou řadu mlýnků na sůl, pepř a jiné koření či ingredience. Vytvářejí produkty pro každou práci, od vaření až po servírování a stolování.
V nabídce této značky naleznete ruční a elektronické mlýnky, řadu koření, ochucených solí a ochucené pepře. Všechny mlýnky jsou vyrobené z nejkvalitnějších materiálů a k dispozici je široká nabídka velikosti, tvarů, barev i povrchových materiálů (např.: dřevo, nerez, akrylik)