Mlýnek na sůl Saly
Kód: 5678-00-00Související produkty
Porcelánový popelník s dekorem Grass od české značky by inspire…porcelán s českou duší.
Porcelánový stojan na párátka v čistě bílém provedeníod české značky by inspire…porcelán s českou duší.
Stojánky na vajíčka - sada 3 ks, barva zelená, materiál silikon.
Sada 2 ks porcelánových nádob na olej a ocet o objemu 2 x 100 ml.
Slánka s pepřenkou, set 2 ks, plast, bílá.
Porcelánová souprava sůl/pepř Croft Wild – bílá s černým dekorem lučních květin, minimalistický design, vhodné do myčky.
Porcelánová souprava na sůl a pepř z kolekce Pavone od české značky by inspire...porcelán s českou duší.
Detailní popis produktu
Výprodej vystavených kusů, zboží bylo staženo z prodejny!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mlýnky na sůl a pepř |
|---|---|
| EAN: | 8001603003650 |
| Barva: | transparentní |
| Materiál: | akryl |
| Šířka: | 5 cm |
| Hloubka: | 5 cm |
| Výška: | 12 cm |
| Váha: | 0,23 kg |
Moderní mechanický mlýnek na pepř z kvalitního akrylu a nerezu.Kód produktu: H57471P
Cole & Mason - nadčasový mlýnek na sůl v moderním vzhledu.
Cole & Mason - luxusní mlýnkek na sůl.
Cole & Mason - nerezový mlýnek na pepř v nadčasovém designu.
Transparentní mlýnek na pepř kombinovaný se slánkou od anglické značky Cole&Mason Kód výrobce:H800070
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
