Set elektrických mlýnků na sůl a pepř, nerez
Kód: 5735-00-00Související produkty
Sada 2 ks porcelánových nádob na olej a ocet o objemu 2 x 100 ml.
Porcelánová slánka a pepřenka v čistě bílé barvě.
Porcelánová nádoba na olej, ocet nebo třeba váš oblíbený domácí sirup z kolekce Esence od české značky by inspire...porcelán s českou duší.
Slánka s pepřenkou, set 2 ks, plast, bílá.
Porcelánový stojan na párátka s černým dekorem Black od české značky by inspire…porcelán s českou duší.
Porcelánová slánka a pepřenka na praktickém podtácku.
Porcelánový dezertní talíř, se zeleným dekorem trávy Grass.
Detailní popis produktu
Výprodej vystavených kusů, zboží bylo staženo z prodejny! Zboží je bez obalu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mlýnky na sůl a pepř |
|---|---|
| EAN: | 8592559146299 |
| Barva: | stříbrná |
| Materiál: | matná ocel |
| Šířka: | 5 cm |
| Hloubka: | 5 cm |
| Výška: | 18,5 cm |
| Váha: | 0,95 kg |
Cole & Mason - nadčasový mlýnek na sůl v moderním vzhledu.
Mlýnek na sůl nebo pepř Animills – mechanický, plast, výška 11,5 cm, motiv pejska, bílá barva, vhodný pro děti i dospělé. Kód výrobce:H64301D
Cole & Mason - nerezový mlýnek na sůl v nadčasovém designu.
Moderní mlýnek na pepř z kvalitního akrylu a nerezu. Kód produktu: H60001P
Mlýnek na chilli Küchenprofi San Antonio s keramickým mlecím mechanismem, ideální pro celé sušené chilli papričky. Matné nerezové tělo, průhledná akrylová část pro kontrolu...
Dřevěný mlýnek na pepř Cole & Mason Peppermaster v originálním designu pivní láhve. Ideální pro milovníky barbecue a grilování. Robustní ruční mechanismus, vyrobený ze dřeva...
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
