Mlýnek na pepř ONE
Kód: 5666-00-00Související produkty
Sada 2 ks porcelánových nádob na olej a ocet o objemu 2 x 100 ml.
Sada 2 ks porcelánových nádob na olej a ocet o objemu 2 x 100 ml.
Kód produktu:3556317
Slánka a pepřenka na Váš stůl ve tvaru autíček.
Slánka a pepřenka, set 2ks, porcelán, bílá, s dekorem trávy.
Porcelánová souprava sůl/pepř Spring – elegantní bílý porcelán s jemným dekorem žlutého květu, minimalistický design, nadčasová elegance, vhodné do myčky.
Stojánky na vajíčka - sada 4 ks, barva žlutá, materiál silikon.
Detailní popis produktu
Výprodej vystavených kusů, zboží bylo staženo z prodejny!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mlýnky na sůl a pepř |
|---|---|
| EAN: | 4007371044684 |
| Barva: | transparentní |
| Materiál: | akryl |
| Šířka: | 8 cm |
| Hloubka: | 8 cm |
| Výška: | 17 cm |
| Váha: | 0,23 kg |
Moderní mechanický mlýnek na sůl z kvalitního akrylu a nerezu.Kód produktu: H59892P
Mlýnek na pepř nebo sůl – akátové dřevo, akryl, keramický strojek, hnědá, 5.1×15.2 cm, nastavitelná hrubost mletí.
Transparentní mlýnek na pepř kombinovaný se slánkou od anglické značky Cole&Mason Kód výrobce:H800070
Mlýnek na sůl nebo pepř Animills – mechanický, plast, výška 11,5 cm, motiv žáby, zelená barva, vhodný pro děti i dospělé. Kód produktu: H64301F
Dřevěný mlýnek na pepř, keramický strojek, vysoký 16,5 cm, kombinace světlého dřeva a bílé matné barvy.
Moderní mechanický mlýnek na pepř z kvalitního akrylu a nerezu.Kód produktu: H57471P
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
