Mlýnek na koření Weimar, elektrický
Kód: 5267-00-00Související produkty
Porcelánový stojan na párátka s černým dekorem Black od české značky by inspire…porcelán s českou duší.
Sada 2 ks porcelánových nádob na olej a ocet o objemu 2 x 100 ml.
Porcelánová slánka a pepřenka v čistě bílém provedení.
Stojánky na vajíčka - sada 4 ks, barva černá, materiál silikon.
EKO brčka. Sada 8ks brček z bambusu.
kód produktu:3236526
Porcelánový dezertní talíř, s černým dekorem - Black.
Detailní popis produktu
Výprodej vystavených kusů, zboží bylo staženo z prodejny!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mlýnky na sůl a pepř |
|---|---|
| EAN: | 4006528033090 |
| Barva: | stříbrná |
| Materiál: | matná ocel |
| Šířka: | 6,2 cm |
| Hloubka: | 6,2 cm |
| Výška: | 20 cm |
| Váha: | 0,53 kg |
Cole & Mason - transparentní, stylový mlýnek na sůl v moderním vzhledu.
Cole & Mason - transparentní, stylový mlýnek na pepř.
Výprodej II.jakosti - drobné vady, 100 % funkční Elegantní dřevěný mlýnek na pepř od značky Zassenhaus Hamburg v moderní bílé barvě. Vybavený kvalitním mlecím mechanismem z...
Cole & Mason - nerezový mlýnek na pepř.
Dřevěný mlýnek na pepř, keramický strojek, vysoký 16,5 cm, kombinace světlého dřeva a bílé matné barvy.
Cole & Mason - stylový mlýnek na sůl v moderním vzhledu.
Mechanický mlýnek na pepř z kvalitního akrylu a nerezu.Kód produktu: H650140
Cole & Mason - nerezový mlýnek na pepř v nadčasovém designu.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
