Keramická mini miska Marelo ø 10 cm, výška 6 cm, modrošedá, ručně glazovaná
Kód: 8999-00-00XSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Tato keramika je zařazena do výprodeje II. jakosti kvůli drobným estetickým nedokonalostem v glazuře, které z ní dělají jedinečný originál, aniž by byla omezena její plná použitelnost.
Dodejte svému stolu stylový detail s keramickou mini miskou Marelo.
Malá miska je mistrovským kouskem ruční glazury, kde se béžovošedá barva přelévá do jemných modrých vln a končí hřejivou hnědou linkou. Lesklý povrch nádobí s elegantními přechody barev evokuje klidnou vodní hladinu. S rozměry 10 × 6 cm je miska ideální pro servírování omáček, dipů, oliv nebo oříšků. Díky ručnímu glazování je každý kus naprosto originální.
Objevte krásu umění a kvality v kolekci Marelo a udělejte z každého jídla výjimečný zážitek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mísy a misky |
|---|---|
| EAN: | 8592559178160 |
| Barva: | modrá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál: | keramika |
| Průměr: | 10 cm |
| Řada keramiky: | Marelo |
| Šířka: | 10cm |
| Hloubka: | 10cm |
| Výška: | 6cm |
| Váha: | 0,336kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
