Keramický dezertní talíř Midnight ø 20,5 cm, modrý
Kód: 8993-00-00XSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Tato keramika je nabízena v II. jakosti a může mít lehké vady v glazuře, ale je plně funkční a připravená k používání.
Vneste na svůj stůl hloubku noční oblohy s keramickým dezertním talířem Midnight.
Talíř na dezerty v modrém odstínu se pyšní hladkým a lesklým povrchem, který přechází od světlejšího tónu do sytě tmavě modré barvy. Kontrastní hnědá okrajová linka elegantně podtrhuje jedinečnou glazuru a dodává talíři autentický charakter. S průměrem 20,5 cm je ideální pro servírování sladkých pochoutek, koláčů nebo ovoce.
Kolekce Midnight promění každou svačinu v nevšední vizuální zážitek. Talíř je součástí kompletního jídelního servisu, který je krásný na pohled i na dotek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Talíře |
|---|---|
| EAN: | 8592559178108 |
| Barva: | modrá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál: | keramika |
| Průměr: | 20,5 cm |
| Řada keramiky: | Midnight |
| Šířka: | 20,5cm |
| Hloubka: | 20,5cm |
| Výška: | 2,5cm |
| Váha: | 0,493kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
