Mísa Up (28x16cm), červená
Kód: 8715-02-00Související produkty
Detailní popis produktu
Keramická designová mísa od české značky by inspire.
I zde použili designéři své motto v jednoduchosti je krása. A tato mísa "UP" se jim opravdu povedla.
Jednoduchý oblý tvar skloubený s dobrým designovým nápadem.
Mísu můžete použít na ovoce, ale i aranžmá suchých či živých rostlin.
Mísa v červené barvě vnese trochu barvy a vášně do dnes tak moderních bílo-šedých interiérů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mísy a misky |
|---|---|
| EAN: | 8592559203022 |
| Barva: | červená |
| Materiál: | keramika |
| Šířka: | 28cm |
| Hloubka: | 28cm |
| Výška: | 16cm |
| Váha: | 1,59 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

porcelán s českou duší……
jsme česká rodinná značka uvedena na trh v roce 2004. Od počátku se řídíme mottem „V jednoduchosti je krása“. Snažíme se navrhnout čistý tvar v moderním stylu, použít ušlechtilý materiál a vymyslet jedinečný dekor. A pak to s láskou upečeme….. K našim kolekcím porcelánového nádobí vytváříme doplňky - na stůl i do celého bytu. Ve stejných barvách a tvarech, tak aby Váš prostřený stůl pohladil Vaši duši a přinesl harmonii do Vašeho domova.
