Keramický mělký talíř Kera Mocca ø 27 cm, hnědý
Kód: 8964-00-00XSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Výprodej zboží II. jakosti, které může vykazovat drobné vady v glazuře nebo jiné estetické nedokonalosti, které však nemají vliv na plnou funkčnost.
Proměňte každé jídlo v nevšední zážitek s keramickým mělkým talířem Kera Mocca.
Každý kus z této kolekce Kera je naprostý originál, který vyniká svým nepravidelným povrchem i okrajem. Hřejivá hnědá barva talíře evokuje tóny kávy, čokolády a země, což dodá vašemu stolování hloubku a útulnost. S velkorysým průměrem 27 cm je tento jídelní talíř ideální pro servírování hlavních chodů, jako jsou těstoviny, steaky nebo jiné speciality. Nepravidelný okraj a jedinečná textura dělají z každého kousku umělecké dílo.
Talíř je součástí řady Kera Mocca, kterou můžete kombinovat s dalšími produkty v hnědé barvě nebo s řadou Kera Indigo pro stylový kontrast.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Talíře |
|---|---|
| EAN: | 8592559177811 |
| Barva: | hnědá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál: | keramika |
| Průměr: | 27 cm |
| Řada keramiky: | Kera Mocca |
| Šířka: | 27cm |
| Hloubka: | 27cm |
| Výška: | 2,5cm |
| Váha: | 0,926kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
