Keramický jídelní talíř Kera Indigo ø 27,5 cm, tmavě modrý
Kód: 8967-00-00XSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Výprodej zboží II. jakosti, které může vykazovat drobné vady v glazuře nebo jiné estetické nedokonalosti, které však nemají vliv na plnou funkčnost.
Proměňte každé jídlo v nevšední zážitek s keramickým jídelním talířem Kera Indigo. Každý kus z této kolekce Kera je naprostý originál, který vyniká svým nepravidelným povrchem i okrajem. Hluboký tmavě modrý odstín talíře evokuje odstíny hlubokého oceánu nebo noční oblohy a dodá vašemu stolování eleganci.
S velkorysým průměrem 27,5 cm je tento jídelní talíř ideální pro servírování hlavních chodů, jako jsou těstoviny, steaky nebo jiné speciality.
Nepravidelný okraj a jedinečná textura dělají z každého kousku umělecké dílo. Talíř je součástí řady Kera Indigo, kterou můžete kombinovat s dalšími produkty v tmavě modré barvě nebo s řadou Kera Mocca pro stylový kontrast.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Talíře |
|---|---|
| EAN: | 8592559177842 |
| Barva: | modrá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál: | keramika |
| Průměr: | 27,5 cm |
| Řada keramiky: | Kera Indigo |
| Šířka: | 27,5cm |
| Hloubka: | 27,5cm |
| Výška: | 3,5cm |
| Váha: | 0,872kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
