Keramická miska Lumi ø 21 cm, výška 7,5 cm, světle krémová glazura
Kód: 8692-00-00XSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Tato keramika je zařazena do výprodeje II. jakosti kvůli drobným estetickým nedokonalostem v glazuře, které z ní dělají jedinečný originál, aniž by byla omezena její plná použitelnost.
Vychutnejte si svou oblíbenou polévku, salát či těstoviny z jedinečné keramické misky Lumi.
Její vnější strana se pyšní elegantním matným a nepravidelným povrchem v jemném krémovém odstínu, zatímco vnitřní plocha se leskne jako hladina jezera. Lesklá glazura je zdobena subtilními šedavými paprsky, které se rozbíhají od středu, a vytvářejí tak jedinečné ornamenty. S rozměry 21 cm na šířku a 7,5 cm na výšku je tato miska na polévku ideální pro každodenní použití.
Kolekce Lumi je kompletní jídelní servis, který zahrnuje:
-
Oválný servírovací talíř
-
Mělký talíř
-
Dezertní talíř
-
Dvě velikosti misek
-
Hrnek
Spojením matu a lesku přináší kolekce Lumi do vašeho domova moderní, ale zároveň útulný design.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Talíře |
|---|---|
| EAN: | 8592559178290 |
| Barva: | smetanová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál: | keramika |
| Průměr: | 21 cm |
| Řada keramiky: | Lumi |
| Šířka: | 21cm |
| Hloubka: | 21cm |
| Výška: | 7,5cm |
| Váha: | 0,603kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
