Keramická miska Lumi 15,5 × 8,5 cm, světle krémová glazura
Kód: 8693-00-00XSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Výprodej zboží II. jakosti, které může vykazovat drobné vady v glazuře nebo jiné estetické nedokonalosti, které však nemají vliv na plnou funkčnost.
Vychutnejte si snídani, oříšky či dipy z jedinečné keramické misky Lumi. Její vnější strana se pyšní elegantním matným a nepravidelným povrchem v jemném krémovém odstínu, zatímco vnitřní plocha se leskne jako hladina jezera. Lesklá glazura je zdobena subtilními šedavými paprsky, které se rozbíhají od středu, a vytvářejí tak jedinečné ornamenty. S rozměry 15,5 × 8,5 cm je tato miska na snídani ideální pro každodenní použití.
Kolekce Lumi je kompletní jídelní servis, který zahrnuje:
-
Oválný servírovací talíř
-
Mělký talíř
-
Dezertní talíř
-
Dvě velikosti misek
-
Hrnek
Spojením matu a lesku přináší kolekce Lumi do vašeho domova moderní, ale zároveň útulný design.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mísy a misky |
|---|---|
| EAN: | 8592559178306 |
| Barva: | smetanová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál: | keramika |
| Průměr: | 15,5 cm |
| Řada keramiky: | Lumi |
| Šířka: | 15,5cm |
| Hloubka: | 15,5cm |
| Výška: | 8,5cm |
| Váha: | 0,471kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
