Clay Keramický polévkový talíř River 20x5 cm – hluboký talíř na těstoviny
Kód: 8303-00-00Související produkty
Detailní popis produktu
Horký domácí vývar, poctivá krémová polévka nebo čerstvě uvařené italské těstoviny s bazalkovým pestem. Jsou jídla, která si zaslouží víc než obyčejný servis – vyžadují dokonalé orámování, které podtrhne jejich chuť i vůni. Keramický hluboký talíř z kolekce River od české značky Clay v rozměru 20x5 cm přináší na váš stůl harmonii divoké přírody a exkluzivního designu, u kterého bude každé sousto chutnat o poznání lépe.
Tím nejkrásnějším prvkem je bezpochyby magická reaktivní glazura v lesklém provedení. Odstíny tyrkysové se na povrchu plynule a organicky přelévají, pulzují a mění se od sytých azurových tónů ve středu až po jemnou, světlou smetanovou barvu u okrajů. Díky této specifické technologii výpalu je každý jeden kus na světě naprostým originálem. Váš jídelní servis tak získá neopakovatelnou kresbu, kterou nikdo jiný nemá. Okouzlující vnitřek talíře doplňuje jemná popraskaná textura, zemitá hnědá okrajová linka a rafinovaný kontrast v podobě matné smetanovošedé vnější strany.
Prémiová keramika značky Clay vyniká mimořádnou odolností, skvěle akumuluje teplo a udržuje tak pokrmy déle teplé. Talíř bez problémů zvládne každodenní rodinný provoz, ohřev v mikrovlnné troubě i mytí v myčce nádobí. Osvěžte své každodenní stolování, objevte kouzlo celé kolekce River a složte si jídelní set, ze kterého sálá poctivé řemeslo, emoce a prémiový styl.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Talíře |
|---|---|
| EAN: | 8592559181610 |
| Barva: | béžová, hnědá, modrá |
| Příležitost: | Každodenní stolování |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál: | keramika |
| Objem: | 600 ml |
| Průměr: | 20 cm |
| Řada keramiky: | River |
| Šířka: | 20cm |
| Hloubka: | 20cm |
| Výška: | 5cm |
| Váha: | 0,670kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Značka Clay to jsou především keramické nebo kameninové kolekce nádobí. Sady talířů, talíře, misky a hrnky různých tvarů a barev.
V dnešním uspěchaném světě klademe důraz na zdravý životní styl. Zdravý životní styl znamená především zdravé a výživné jídlo. Při konzumování dobrého oběda, je však velmi důležité,abychom se na chvíli zastavili a cítili se dobře. Je tedy jistě i stejně důležité z čeho náš oblíbený pokrm jíme.
Keramické jídelní sady se stříkanou glazurou. Ručně vyráběné kolekce keramického nádobí, kdy je každý kousek originál. Talíře s nepravidelným tvarem i povrchem. Keramika s dekorem nebo celobarevná keramika....to je česká značka Clay!
