Clay Keramický dezertní talíř River ø 21,5 cm – moderní jídelní servis
Kód: 8302-00-00Související produkty
Detailní popis produktu
Představte si líné nedělní dopoledne, vůni čerstvě upečeného koláče a prostřený stůl, který dýchá luxusem a přírodní harmonií. S keramickým dezertním talířem z kolekce River od české značky Clay povýšíte každodenní stolování na zcela novou úroveň. Tento talíř s optimálním průměrem 21,5 cm je dokonalým společníkem pro servírování nadýchaných moučníků, zdravých snídaní, avokádových toastů i slaných předkrmů, které na jeho povrchu okamžitě ožijí.
To, čím je řada River tak výjimečná, je její absolutní unikátnost. Díky pokročilé technologii reaktivního výpalu je každý jeden kus na světě naprostým originálem. Tyrkysová barva se na povrchu organicky přelévá, pulzuje a mění intenzitu od hlubokých tónů divoké tůně až po jemné, světlé smetanové odlesky. Nikdy tak nenajdete dva identické talíře – váš servis bude mít svou vlastní, neopakovatelnou kresbu. Celkový design dotváří rustikální hnědá okrajová linka a jemná popraskaná textura, které jsou v úžasném kontrastu s matnou smetanovošedou vnější stranou talíře.
Prémiová keramika značky Clay v sobě snoubí estetickou dokonalost s nekompromisní funkčností a odolností. Nádobí skvěle odolává mechanickému opotřebení, drží teplo a bez obav ho můžete svěřit myčce nádobí i mikrovlnné troubě. Vdechněte své kuchyni svěží energii, prozkoumejte celou kolekci River a sestavte si moderní jídelní servis, ze kterého sálá poctivé řemeslo, emoce a styl.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Talíře |
|---|---|
| EAN: | 8592559181603 |
| Barva: | béžová, hnědá, modrá |
| Příležitost: | Každodenní stolování |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál: | keramika |
| Průměr: | 21,5 cm |
| Řada keramiky: | River |
| Šířka: | 21,5cm |
| Hloubka: | 21,5cm |
| Výška: | 1,5cm |
| Váha: | 0,490kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Značka Clay to jsou především keramické nebo kameninové kolekce nádobí. Sady talířů, talíře, misky a hrnky různých tvarů a barev.
V dnešním uspěchaném světě klademe důraz na zdravý životní styl. Zdravý životní styl znamená především zdravé a výživné jídlo. Při konzumování dobrého oběda, je však velmi důležité,abychom se na chvíli zastavili a cítili se dobře. Je tedy jistě i stejně důležité z čeho náš oblíbený pokrm jíme.
Keramické jídelní sady se stříkanou glazurou. Ručně vyráběné kolekce keramického nádobí, kdy je každý kousek originál. Talíře s nepravidelným tvarem i povrchem. Keramika s dekorem nebo celobarevná keramika....to je česká značka Clay!
