Kroužky na ubrousky, nerez
Kód: 9002-00-00Související produkty
Porcelánový mělký talíř z kolekce Herbs o průměru 27cm od české značky by inspire…porcelán s českou duší.
Hluboký talíř Cream Garden – keramika, ø 22 cm, smetanová/černá, elegantní květinový dekor, minimalistický design, vhodný do myčky a mikrovlnné trouby.
Polévkový talíř z kvalitního kostního porcelánu o průměru 21cm z kolekce Fleur od české značky by inspire...porcelán s českou duší.
Dezertní talíř Fine Twig, bílá s dekorem magnolie, materiál porcelán, ø 19 cm, vhodné do myčky i mikrovlnné trouby.
Keramický dezertní talíř Cream Charm – průměr 20 cm, smetanová/taupe, jemný květinový dekor, elegantní matný povrch.
Mělký talíř Nostalgie Meadow – porcelán, ø 26 cm, vintage design, šedý lem, luční květinový dekor, vhodný do myčky a mikrovlnné trouby.
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Prostírání |
|---|---|
| EAN: | 8592559146572 |
| Barva: | stříbrná |
| Materiál: | matná ocel |
| Šířka: | 5,5cm |
| Hloubka: | 2cm |
| Výška: | 3,5cm |
| Váha: | 0,035 kg |
Elegantní vánoční běhoun na stůl o rozměrech 250 x 28 cm. Vyroben ze 100% polyesterové dekorativní látky v moderní šedo-stříbrné barvě. Běhoun je zdobený potiskem velkých...
Velký set 8 ks dekoračních držáků na příbory ve tvaru vánočního stromku. Vyrobeno z černé plsti (filcu), každý kus má rozměry 200 x 180 mm. Perfektní pro kompletní slavnostní...
Látkové prostírání v béžové barvě.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
