Prostírání Leaf 45x38cm, zelená, varianta D
Kód: A153-0D-00Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Prostírání |
|---|---|
| EAN: | 8592559139260 |
| Barva: | zelená |
| Materiál: | plast |
| Šířka: | 46cm |
| Hloubka: | 42,5cm |
| Výška: | 0,3cm |
| Druh plastu: | Eva |
| Váha: | 0,2 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Home and Living
Vše okolo bydlení a zahrady přináší holandská značka H&L . V současné době se snažíme vytvořit si svůj dokonalý domov. K doladění interiéru potřebujeme především doplňky, kterými svůj interiérový styl dovedeme k dokonalosti. A ve kterém, a to především, se budeme cítit dobře a bezpečně. Značka H&L klade důraz právě na tyto doplňky. Ať už se jedná o dekorační mísy a tácy ze surového dřeva, konferenční stolky, lucerny až po vánoční a velikonoční výzdobu.
