Deka/přikrývka RIBBED JUMBO 130x150 cm, šedá
Kód: A734-00-00Související produkty
Detailní popis produktu
Tmavěšedá plyšová deka o rozměrech 130x150cm.
Strukturovaný povrch vytváří vzor na po celé ploše deky. Plyš se středně dlouhým vlasem je velmi měkoučký a příjemný materiál.
Plyšový pléd zútulní každý interiér. Stejně tak jako zahřeje deka Vás, zahřeje i celou místnost, třeba i jen jako přehoz přes postel nebo gauč. Využití najdete i při chladnějších večerech při sezení na terase nebo balkóně, stačí se zachumlat do měkoučké deky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přehozy a deky |
|---|---|
| EAN: | 8592559151637 |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | tkanina |
| Šířka: | 130cm |
| Hloubka: | 150cm |
| Výška: | 2cm |
| Váha: | 0,75kg |
| Druh tkaniny: | polyester |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Home and Living
Vše okolo bydlení a zahrady přináší holandská značka H&L . V současné době se snažíme vytvořit si svůj dokonalý domov. K doladění interiéru potřebujeme především doplňky, kterými svůj interiérový styl dovedeme k dokonalosti. A ve kterém, a to především, se budeme cítit dobře a bezpečně. Značka H&L klade důraz právě na tyto doplňky. Ať už se jedná o dekorační mísy a tácy ze surového dřeva, konferenční stolky, lucerny až po vánoční a velikonoční výzdobu.
