Pléd 140x70cm, černobílý
Kód: A020-CB-00Související produkty
Detailní popis produktu
Pletený pléd o rozměrech 140x70cm ve třech černobílých variantách.
Pletený pléd zútulní každý interiér. Stejně tak jako zahřeje Vás, zahřeje i celou místnost, třeba i jen přehozený přes postel nebo gauč.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přehozy a deky |
|---|---|
| EAN: | 8592559134517 |
| Barva: | bílá, černá |
| Materiál: | tkanina |
| Šířka: | 70cm |
| Hloubka: | 140cm |
| Výška: | 3cm |
| Druh tkaniny: | Bavlna |
| Váha: | 1 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Home and Living
Vše okolo bydlení a zahrady přináší holandská značka H&L . V současné době se snažíme vytvořit si svůj dokonalý domov. K doladění interiéru potřebujeme především doplňky, kterými svůj interiérový styl dovedeme k dokonalosti. A ve kterém, a to především, se budeme cítit dobře a bezpečně. Značka H&L klade důraz právě na tyto doplňky. Ať už se jedná o dekorační mísy a tácy ze surového dřeva, konferenční stolky, lucerny až po vánoční a velikonoční výzdobu.
