Závěsné háčky, nerez
Kód: 5724-00-00Související produkty
Brabantia Skládací odkapávač velký SinkSide, jemně béžová Nechte své nádobí uschnout přirozeně a stylově na velkém skládacím odkapávači Brabantia SinkSide. Tento promyšlený...
Odkapávač na nádobí v tmavě šedé barvě.
SinkSide odkapávač na nádobí střední – barva jemně béžová, kompaktní design pro 5 talířů, plochá sekce pro sklenice a odnímatelný koš na příbory. Materiál odolný vůči korozi se...
Kód produktu:117442
Kód produktu:117626
Brabantia Skládací odkapávač SinkSide, jemně béžová Nechte své nádobí uschnout přirozeně na tomto kompaktním skládacím odkapávači Brabantia SinkSide. I přes své úsporné rozměry...
Detailní popis produktu
Výprodej vystavených kusů, zboží bylo staženo z prodejny!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Organizace kuchyně |
|---|---|
| EAN: | 4007371032018 |
| Barva: | stříbrná |
| Materiál: | matná ocel |
| Šířka: | 2 cm |
| Hloubka: | 2 cm |
| Výška: | 6 cm |
| Váha: | 0,05 kg |
SinkSide organizér ke dřezu - kompaktní design s dostatkem prostoru pro houbičky, utěrky a štětky na nádobí, žebrované dno pro vzpřímené udržení nářadí, samostatná protiskluzová...
Dávkovač mýdla SinkStyle - objem 200 ml, materiál kvalitní ocel a sklo, barva minerální tmavě šedá.
313066
Skleněná dóza s dřevěným uchem. G1085-29-301
Silikonová podložka do dřezu, ale také pod hrnec.
Košík SinkSide – tmavě šedý, úložný box na úklidové pomůcky, s odkapávací miskou, Brabantia.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
