Košík závěsný, nerez
Kód: 5659-00-00Související produkty
Brabantia Skládací odkapávač SinkSide, jemně béžová Nechte své nádobí uschnout přirozeně na tomto kompaktním skládacím odkapávači Brabantia SinkSide. I přes své úsporné rozměry...
Brabantia Skládací odkapávač velký SinkSide, jemně béžová Nechte své nádobí uschnout přirozeně a stylově na velkém skládacím odkapávači Brabantia SinkSide. Tento promyšlený...
Kód produktu:117282
Odkapávač na nádobí SinkSide – velká kapacita pro 13 talířů, barva jemně béžová, svažující se podnos pro odtok vody do dřezu, odnímatelný koš na příbory a nerezové provedení.
Kód produktu:117268
Kód produktu:117404
Odkapávač na nádobí v tmavě šedé barvě.
Velký odkapávač na nádobí, tmavě šedá barva.
Detailní popis produktu
Výprodej vystavených kusů, zboží bylo staženo z prodejny! Zboží je bez obalu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Organizace kuchyně |
|---|---|
| EAN: | 4007371029490 |
| Barva: | stříbrná |
| Materiál: | matná ocel |
| Šířka: | 20 cm |
| Hloubka: | 10 cm |
| Výška: | 25,5 cm |
| Váha: | 0,39 kg |
Dávkovač mýdla SinkStyle - objem 200 ml, materiál kvalitní ocel a sklo, barva minerální svěží bílá.
Dávkovač mýdla SinkStyle - objem 200 ml, materiál kvalitní ocel a sklo, barva minerální tmavě šedá.
SinkSide košík na bio odpad 1,8 litru - veliká rukojeť z nerezové oceli, víko zůstává otevřené, materiály odolné vůči korozi, vhodné do myčky, 5-letá záruka, 100 %...
Skleněná dóza s dřevěným uchem. G1085-29-301
Stlačovací dávkovač SinkStyle - na mýdlo, na jar, objem 200 ml, materiál silikon, barva minerální svěží bílá.
302626
337161
117503
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
