Naběrací kleště na testoviny, nerez
Kód: 5533-00-00Související produkty
Porcelánová mísa na polévku nebo na salát o průměru 29 cm z kolekce Noble Leaf od české značky by inspire…porcelán s českou duší.
Porcelánová miska z kolekce RedPink o průměru 13cm od české značky by inspire…porcelán s českou duší.
Porcelánová miska z kolekce Kruhy o průměru 13cm od české značky by inspire…porcelán s českou duší.
Porcelánová mísa na salát z kolekce Level o průměru 24cm od české značky by inspire…porcelán s českou duší.
Porcelánová miska by inspire Luna – druhá jakost, ø 15,5 cm, jemně bílá s nádechem smetany, na snídaně/dezerty, drobné vady (bodové vady, nerovnosti glazury), česká značka by...
Porcelánová mísa na polévku z kolekce Pavone od české značky by inspire...porcelán s českou duší.
Porcelánová mísa v bílé barvě od české značky by inspire.
Detailní popis produktu
Výprodej vystavených kusů, zboží bylo staženo z prodejny!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Naběračky |
|---|---|
| EAN: | 4007371042048 |
| Barva: | stříbrná |
| Materiál: | matná ocel |
| Šířka: | 8,5 cm |
| Hloubka: | 5 cm |
| Výška: | 25 cm |
| Váha: | 0,24 kg |
365188
250682
122842
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
