Mísa Noble 29cm, II.jakost
Kód: 8143-00-00XSouvisející produkty
Mělký talíř na polévku z kolekce Noble od české značky by inspire…porcelán s českou duší Výprodej II.jakosti
Konvice na čaj nebo kávu z kolekce Noble od české značky by inspire…porcelán s českou duší
Porcelánová mléčenka z kolekce Noble od české značky by inspire…porcelán s českou duší
Porcelánová cukřenka z kolekce Noble od české značky by inspire…porcelán s českou duší
Porcelánový presso šálek z kolekce Noble od české značky by inspire…porcelán s českou duší
Porcelánová miska z kolekce Noble od české značky by inspire…porcelán s českou duší
Porcelánová souprava na sůl a pepř z kolekce Noble od české značky by inspire…porcelán s českou duší
Polévková mísa Noble – 29 cm, bílý porcelán, s elegantním víkem a uchy, ideální pro vánoční večeři či slavnostní stolování, od české značky by inspire…porcelán s českou duší...
Detailní popis produktu
Porcelánová mísa na salát o průměru 29 cm z kolekce Noble od české značky by inspire…porcelán s českou duší.
Výprodej II.jakosti - u zboží se mohou vyskytovat vady v glazuře.
Exkluzivní kolekce Noble od české rodinné značky by inspire Vás uchvátí čistotou svých tvarů.
Oblé křivky jsou jednoduše dokonalé a vysoce jakostní porcelán se sametovým nádechem jen umocňuje dojem elegance a luxusu.
Porcelán je vhodný do myčky na nádobí i mikrovlnné trouby.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mísy a misky |
|---|---|
| EAN: | 8592559158940 |
| Barva: | bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál: | porcelán |
| Objem: | 2,2L |
| Průměr: | 29 cm |
| Řada porcelánu: | Noble |
| Barva porcelánu: | Smetanový nádech |
| Šířka: | 33cm |
| Hloubka: | 29cm |
| Výška: | 9cm |
| Váha: | 1,62 kg |
Porcelánová mísa na salát z kolekce Pavone od české značky by inspire...porcelán s českou duší.
Polévková mísa z kvalitního kostního porcelánu o objemu 2 500ml z kolekce Dream od české značky by inspire...porcelán s českou duší.
Nadčasová sada 6 kusů bílých porcelánových misek Alba – průměr 15 cm, kvalitní bílý porcelán s vysokým leskem, čistý design bez dekoru, vhodná do myčky i mikrovlnné trouby,...
Porcelánová mísa z kolekce Kruhy o průměru 24cm od české značky by inspire…porcelán s českou duší.
Miska Cream Pomněnka – keramika, ∅ 15 cm, smetanová barva, modrý květinový dekor, rustikální design, vhodná do myčky i mikrovlnné trouby.
Elegantní porcelánová miska Alba Black – průměr 15 cm, zářivě bílý porcelán s tenkou černou linkou na okraji, ideální na müsli, saláty nebo olivy, vhodná do myčky i mikrovlnné...
Porcelánová miska na kompot, dipy či jiné pochutiny z kolekce Field od české značky by inspire...porcelán s českou duší.
Mísa na salát z kvalitního porcelánu o objemu 2,5l z kolekce Lines od české značky by inspire...porcelán s českou duší.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
