Mlýnek na sůl malý, nerez matná
Kód: 5752-00-00Související produkty
Stojánky na vajíčka - sada 3 ks, barva zelená, materiál silikon.
Porcelánový stojan na párátka se zeleným dekorem trávy Grass od české značky by inspire…porcelán s českou duší.
Porcelánová souprava sůl/pepř Spring – elegantní bílý porcelán s jemným dekorem žlutého květu, minimalistický design, nadčasová elegance, vhodné do myčky.
Sada 2 ks porcelánových nádob na olej a ocet o objemu 2 x 100 ml.
Porcelánový dezertní talíř, s černým dekorem - Black.
Slánka a pepřenka na Váš stůl ve tvaru autíček.
Sada 2 ks porcelánových nádob na olej a ocet o objemu 2 x 100 ml.
Detailní popis produktu
Výprodej vystavených kusů, zboží bylo staženo z prodejny!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mlýnky na sůl a pepř |
|---|---|
| EAN: | 4007371041522 |
| Barva: | stříbrná |
| Materiál: | matná ocel |
| Šířka: | 4 cm |
| Hloubka: | 4 cm |
| Výška: | 12 cm |
| Váha: | 0,2 kg |
Mlýnek na sůl nebo pepř Animills – mechanický, plast, výška 11,5 cm, motiv žáby, zelená barva, vhodný pro děti i dospělé. Kód produktu: H64301F
Cole & Mason - stylový mlýnek na pepř v moderním vzhledu.
Cole & Mason - nerezový mlýnek na sůl v nadčasovém designu.
Cole & Mason - nadčasový mlýnek na sůl v moderním vzhledu.
Moderní mlýnek na pepř z kvalitního akrylu a nerezu. Kód produktu: H60001P
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
