Miska na polévku s uchy, modrá
Kód: A379-MO-00Související produkty
Detailní popis produktu
Keramická miska na polévku s uchy, modrá.
Keramická miska se stříkanou glazurou. Různá intenzita modré barvy vytváří zajímavý vzhled misky.
Z téhle polévkové misky nám bude domácí bramboračka chutnat jako od babičky. A ne jen bramboračka, ale i ostatní polévky. A co takhle guláš?
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mísy a misky |
|---|---|
| EAN: | 8592559133831 |
| Barva: | modrá |
| Materiál: | keramika |
| Průměr: | 14 cm |
| Šířka: | 20cm |
| Hloubka: | 14cm |
| Výška: | 7cm |
| Váha: | 0,75 kg |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Home and Living
Vše okolo bydlení a zahrady přináší holandská značka H&L . V současné době se snažíme vytvořit si svůj dokonalý domov. K doladění interiéru potřebujeme především doplňky, kterými svůj interiérový styl dovedeme k dokonalosti. A ve kterém, a to především, se budeme cítit dobře a bezpečně. Značka H&L klade důraz právě na tyto doplňky. Ať už se jedná o dekorační mísy a tácy ze surového dřeva, konferenční stolky, lucerny až po vánoční a velikonoční výzdobu.
