Keramická miska Tierra 15 × 6 cm – hnědá, Clay| II. jakost
Kód: 8310-00-00XSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Hledáte nádobí, které není jen doplňkem, ale skutečným vyjádřením vaší osobnosti? Keramická miska z kolekce Tierra o rozměrech 15 × 6 cm v sobě spojuje syrovou krásu přírody s moderním designem. Tento kousek nyní nabízíme jako II. jakost – získáte tak prémiovou keramiku Clay s drobnými vizuálními nedokonalostmi z výroby za atraktivní cenu, aniž byste museli slevit ze svých nároků na kvalitu a funkčnost.
Dominantou misky je fascinující reaktivní glazura, která rozehrává mystickou hru barev. Zemité hnědé tóny se na jejím povrchu přelévají do hlubokých modrých nuancí a setkávají se u výrazného tmavého lemu na okraji. Každá miska z kolekce Tierra je díky technologii reaktivního výpalu naprostým originálem. Organicky prolamovaný povrch s drobnými dolíčky navíc vytváří úžasný hmatový zážitek a odráží světlo, což dodává nádobí na dynamice.
Keramika Clay je synonymem pro spojení české řemeslné zručnosti a vysoké odolnosti. Tato miska v II. jakosti je robustní, skvěle akumuluje teplo a bez obav ji můžete mýt v myčce nádobí či používat v mikrovlnné troubě. Osvěžte interiér své jídelny, objevte podmanivé kouzlo celé kolekce Tierra a sestavte si servis, ze kterého dýchá luxus, útulnost a harmonie přírodních materiálů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mísy a misky |
|---|---|
| EAN: | 8592559184130 |
| Barva: | modrá, šedá |
| Příležitost: | Každodenní stolování |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál: | keramika |
| Objem: | 230 ml |
| Průměr: | 15 cm |
| Řada keramiky: | Tierra |
| Šířka: | 15cm |
| Hloubka: | 15cm |
| Výška: | 6cm |
| Váha: | 0,335kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
