Keramická miska Tapas ø 15,5 cm – hluboká modř s reliéfem, Clay| II. jakost
Kód: 8355-MO-00XSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Hledáte kousek nádobí, který okamžitě upoutá pozornost svou sytou barvou a přitom se stane nejvyužívanějším pomocníkem ve vaší kuchyni? Keramická miska z kolekce Tapas o průměru 15,5 cm v odstínu hluboké modři vás okouzlí elegantním designem i svou univerzálností. I když nese název Tapas, nenechte se zmást – díky ideálnímu poměru šířky a hloubky je perfektní volbou pro podávání horkých krémových polévek, vydatných ranních kaší s ovocem, svěžích zeleninových salátů i teplých příloh. Nyní ji nabízíme jako II. jakost – získáváte tak prémiovou robustní keramiku Clay s drobnými vizuálními nedokonalostmi z výroby za velmi atraktivní cenu, aniž by to jakkoliv omezilo její odolnost při každodenním používání.
Miska vyniká podmanivou, sytě modrou barvou, která na jídelní tabuli působí luxusně a tvoří fantastické kontrastní pozadí pro pestrobarevné suroviny. Její vnější obvod zdobí jemný linkový reliéf v podobe vodorovných vroubků, který dodává keramice vizuální hloubku a potvrzuje vysokou úroveň řemeslného zpracování. Výrazným designovým i funkčním prvkem jsou dvě boční ouška. Ta nejenže skvěle vypadají a dodávají misce tradiční hrnčířský šarm, ale především zajišťují bezpečné a pohodlné přenášení misky, i když je po okraje naplněná horkou polévkou.
Keramika Clay je synonymem pro vysokou mechanickou odolnost a dlouhou životnost. Silné stěny misky skvěle akumulují teplo, takže vaše jídlo zůstane déle teplé. Kvalitní glazura spolehlivě odolává škrábancům od lžic a neabsorbuje pachy ani barviva z potravin. Nádobí bez problémů zvládne intenzivní tempo moderní domácnosti, je plně uzpůsobeno pro ohřev v mikrovlnné troubě a můžete ho bez obav mýt v myčce nádobí. Nebojte se experimentovat, kombinujte modrou misku s dalšími barevnými variantami z kolekce Tapas a vytvořte si hravý, osobitý set, který spolehlivě rozzáří vaši kuchyni.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mísy a misky |
|---|---|
| EAN: | 8592559184635 |
| Barva: | modrá |
| Příležitost: | Každodenní stolování |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál: | keramika |
| Objem: | 500 ml |
| Průměr: | 15,5 cm |
| Šířka: | 20,5cm |
| Hloubka: | 15,5cm |
| Výška: | 7cm |
| Váha: | 0,519kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
