Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
1833 hodnocení
5
1762x
4
28x
3
8x
2
4x
1
31x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
+ Rychlost vyřízení objednávky
+ Velmi milá a profesionální komunikace se zákazníkem
Na žádnou nevýhodu obchodu jsem nenarazila - jen je vlastně škoda zavřeného obchodu u Anděla, ale taková je bohužel doba...
KG
Kateřina Gerová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.9.2021
Spokojenost velká, rychle dodání, kvalitní zboží.
+ Rychle dodání
+ Křehké zboží bylo dobře zabaleno
HE
Hana Egermaierová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.9.2021
Ano
MK
Monika Kudrnáčová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.9.2021
Velmi spokojena.
B
Barbora
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.9.2021
Vše v pořádku, doporučuji
DS
Dagmar Spurná
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.9.2021
Zboží došlo v pořádku
Jsem velice spokojena
jsem spokojená... jinak bych si toto nádobí nevybrala :-)
děkuji
+ Rychlost vyřízení
+ Příjemný výběr
+ Přehledný eshop
+ Skvělá komunikace obchodu
Skvělá a rychlá komunikace obchodu, bezva domluva v případě zboží, které nebylo skladem. Jsem spokojená a nakoupím určitě zas.
M
Michaela
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.9.2021
Pokud chce někdo pořádný hrnek, je tohle pro něj. Vylití, ale není 100%. Na hrnku jsou vady. Cena 110,- za hrnek o objemu 1,3 litru, ale odpovídá kvalitě.
IH
Ivana Hosprová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.9.2021
Rychlé vyřízení objednávky. Doporučuji.
M
Marcela
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.9.2021
Jsem velmi spokojena, měli jsme malý problém s dopravou (část poničena), ale za to obchod nemůže. Každopádně reakce na mou reklamaci okamžitá a velmi solidní jednání. Tento obchod určitě doporučuji.
Z
Zbyněk
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.9.2021
doporučuji
+ rychlé dodání
KH
Kristýna Štaff Holcová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
31.8.2021
Naprostá spokojenost, můžu vřele doporučit.
MJ
Marie Jandová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
31.8.2021
Salky mely mit kazdy trochu jiny dekor. Maji stejny. To me mrzi.
DH
Dagmar Havlíčková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.8.2021
Doporučuji
IK
iZABELA KLIMOVÁ
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.8.2021
RYCHLÉ DODÁNÍ A DOBRÁ KVALITA PRODUKTU.DĚKUJI!
VK
Věra Krejčí
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.8.2021
Rychlé vyřízení objednávky. Jeden talíř byl prasklý, reklamace bez problému-zaslán nový :)
