Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
1833 hodnocení
5
1762x
4
28x
3
8x
2
4x
1
31x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
+ spokojenost
OO
Olga Oujeská
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.11.2021
spokojenost
+ - rychlé doručení
+ - dobře zabalené
K
Kamila
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.11.2021
jsem spokojená na 100%. Rychlé dodání, bezvadně zabalená zásilka, obchod komunikuje na 1*.
X
xxx
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.11.2021
vcelku ano
JD
Jana Dolinská
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
31.10.2021
Vše proběhlo v pořádku, velmi pečlivě zabalené. Děkuji
R
Renata
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.10.2021
Jsem spokojená, rychle dodané zboží.
H
Hana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.10.2021
Obchod Luis doporučuji,objednány dekorace a jsem spokojena.
+ Obchod bez problémů,rychlé odeslání.
VJ
Veronika Jarolimova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.10.2021
Velmi rychlý nákup, doporučuji.
K
Kateřina
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.10.2021
Velká spokojenost doporučuji
IŠ
Ivan Švehla
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.10.2021
Vše proběhlo a došlo v pořádku,pečlivě zsbslené
M
Marcela
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.10.2021
Spokojená, líbí se mi moc.
JŠ
Jana Šulcová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.10.2021
Moc. Váza je úžasná.
J
Jaroslav
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.10.2021
Sáčky do odpadkových košů se po naplnění dají lehce uzavřít šňůrkou a odnést do popelnice. Plní co mají, doporučuji.
M
Martina
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.10.2021
Vsechno probehlo v poradku. Vaza je krasna, presne jako na obrazku.
+ skvělý servis a komunikace
+ Přehlednost a rychlé zaslání zboží.
+ Rychle doručení.I vyřízení rozbité misky přepravcem, zboží bylo ale zabaleno důkladně.
+ Originální zboží - výběr talířů.Dá se hezky nakombinovat.
- Kupovala jsem talíře a misky 2.jakosti.Počítala jsem tedy s nějakou vadou.U misek jsou na můj vkus už vady větší, ale cena tomu odpovídá, takže OK.A okraje talíře na obrázku hezky přechází z hnědé do šedé, jsou ovšem jen šedé.Ale myslím, že i to patří ke druhé jakkosti, uvádím jen aby zákazník počítal i s tím.Mě se líbí i tak.
Celkově obchod doporučuji :) , zase si tam něco vyberu.
J
Janča
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.9.2021
Naprosto spokojená. Rychlé dodání, pěkný výběr zboží.
