Odšťavnovač, GRASS

Kód: 8037-00-01
420 Kč
Skladem (1 ks)

Porcelánový odšťavnovač na citrusy se zeleným dekorem trávy Grass.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Porcelánový odšťavnovač na citrusy se zeleným dekorem trávy Grass.

Odšťavnovač má nálevku pro přelévaní a nalévání citrónové šťávy a praktické integrované keramické sítko pro zachytávání pecek a dužiny z citrusů.

Zelená barva je velmi oblíbená, skvěle ladí se dřevem, ale i s dalšími materiály, které se používají na výrobu stolů. Také se o ní říká, že je jedlá. Dekor Grass je v současnosti nejstarší dekor české značky by inspire. Vznikl v roce 2008 a zájem o tuto řadu stále neklesá. Byli jsme první, kteří přišly na náš trh s tímto dekorem. Poté vznikali podobné. Podívejte se však pod lupou na naši kresbu a zjistíte množství použitých odstínů, které vytvářejí 3D efekt.

Porcelán je vhodný do myčky na nádobí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky ke stolování
Barva: zelená
Dekor: Grass
Materiál: porcelán
Váha: 0,468 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

by BW

porcelán s českou duší……

jsme česká rodinná značka uvedena na trh v roce 2004. Od počátku se řídíme mottem „V jednoduchosti je krása“. Snažíme se navrhnout čistý tvar v moderním stylu, použít ušlechtilý materiál a vymyslet jedinečný dekor. A pak to s láskou upečeme….. K našim kolekcím porcelánového nádobí vytváříme doplňky - na stůl i do celého bytu. Ve stejných barvách a tvarech, tak aby Váš prostřený stůl pohladil Vaši duši a přinesl harmonii do Vašeho domova.