Struhadlo
Kód: 4404-00-00Související produkty
Porcelánová mísa na salát z kolekce Levandule od české značky by inspire...porcelán s českou duší.
Polévková mísa z kvalitního kostního porcelánu o objemu 2 500ml z kolekce Dream od české značky by inspire...porcelán s českou duší.
Miska kompotová Nostalgie Meadow – porcelán, ∅ 12 cm, šedý lem, dekor lučních květin, retro styl, od české značky by inspire.
Miska Metro – materiál keramika, ø 15 cm, barva šedá.
Dřevěná mísa - průměr 39,5 cm, výška 6,8 cm, materiál dřevo z mangovníku.
Porcelánová mísa na polévku nebo na salát o průměru 29 cm z kolekce Noble Leaf od české značky by inspire…porcelán s českou duší.
Porcelánová miska z kolekce Kruhy o průměru 13cm od české značky by inspire…porcelán s českou duší.
Porcelánová miska z kolekce RedPink o průměru 13cm od české značky by inspire…porcelán s českou duší.
Detailní popis produktu
Struhadlo na krájení zeleniny, ovoce a sýrů.
Univerzální struhadlo pro rychlé a bezpečné strouhání. Díky držáku na potraviny budou vaše prsty v bezpečí a také můžete bezpečně ukrojit i poslední tenký plátek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Struhadla a kráječe |
|---|---|
| EAN: | 8592559144011 |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | plast |
| Šířka: | 36,5 |
| Houbka: | 15cm |
| Výška: | 12cm |
| Váha: | 0,35 kg |
250262
122620
122927
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
