Smetáček s lopatkou Bamboo, zelená
Kód: A383-ZE-00Související produkty
Brabantia Bo pedálový koš 7 l, Matt Steel Fingerprint Proof Chcete koš, který se velikostí hodí do každé místnosti a zůstane stále čistý? Pedálový koš Brabantia Bo o objemu 7...
Odpadkový pedálový koš newIcon - 3 L, platinovákód produktu:113246
Odpadkový pedálový koš newIcon - 30 L, bílákód produktu:111785
Odpadkový pedálový koš newIcon - 5 L, matná ocelkód produktu:112645
Brabantia Bo pedálový koš 12 l, Matt Steel FPP Hledáte řešení, které je dostatečně malé na to, aby se schovalo pod pracovní desku, a přitom dostatečně stylové, aby zůstalo na...
Pedálový koš NewIcon – 30 l, plastové vědro, tiché zavírání, teplá mosazná, Brabantia.
Brabantia NewIcon pedálový koš 30 l, Soft Grey Hledáte spolehlivého a stylového pomocníka pro vaši kuchyni? Pedálový odpadkový koš Brabantia NewIcon o objemu 30 litrů v jemně...
NewIcon pedálový koš - na odpadky, objem 5 L, plastové vědro, tiché víko, jemná žlutá barva, pytle kód W.
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úklidové pomůcky |
|---|---|
| EAN: | 8592559133787 |
| Barva: | přírodní, zelená |
| Materiál: | dřevo, plast |
| Šířka: | 34cm |
| Hloubka: | 22,3cm |
| Výška: | 8cm |
| Druh dřeva: | Bambus |
| Váha: | 0,2 kg |
Kuchyňská utěrka - sada 3 ks, bavlněné, zelené.
280160
Houbička na nádobí s vůní jablka.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Home and Living
Vše okolo bydlení a zahrady přináší holandská značka H&L . V současné době se snažíme vytvořit si svůj dokonalý domov. K doladění interiéru potřebujeme především doplňky, kterými svůj interiérový styl dovedeme k dokonalosti. A ve kterém, a to především, se budeme cítit dobře a bezpečně. Značka H&L klade důraz právě na tyto doplňky. Ať už se jedná o dekorační mísy a tácy ze surového dřeva, konferenční stolky, lucerny až po vánoční a velikonoční výzdobu.
