4 ks keramických mělkých talířů Aqua ø 26,5 cm – světle modrý, Clay
Kód: 8323-04-00Související produkty
Detailní popis produktu
Vdechněte svému stolování lehkost letního vánku, svěžest vodní hladiny a unikátní eleganci moderního umění. Sada 4 keramických mělkých talířů z kolekce Aqua od prémiové značky Clay o velkorysem průměru 26,5 cm je dokonalým ztělesněním organického designu a severské pohody. Tyto talíře jsou jako stvořené pro servírování hlavních chodů, letních grilovaných specialit, čerstvých ryb, těstovinových variací nebo velkých rodinných salátů. Kamkoliv je položíte, okamžitě se stanou středobodem pozornosti.
Hlavní chloubou a unikátním rysem celé řady Aqua je technologicky fascinující reaktivní lesklá glazura s akvarelovým efektem. Při vysokoteplotním výpalu se barevné pigmenty na každém talíři chovají zcela nezávisle a vytvářejí neopakovatelné motivy. Světle modré tóny plynule přecházejí do jemných tyrkysových odstínů a jsou protkány bílým kropenatým dekorem, který má u každého kusu jinou hustotu i strukturu. Některé kusy nesou znatelný tmavší akcentovaný okraj, jiné jsou barevně jednotnější a jemnější. Mírně nepravidelný tvar jen podtrhuje unikátní řemeslný charakter – zapomeňte na nudnou sériovou dokonalost.
Moderní linie se zvednutými okraji dodává talířům unikátní šarm a zároveň je mimořádně praktická. Bezpečně udrží veškeré omáčky či výpeky na ploše talíře. Prvotřídní robustní keramika Clay vyniká skvělou termoizolací a odolností proti poškrábání nožem. Nádobí je plně uzpůsobeno nárokům moderního života, takže ho můžete zcela bez obav mýt v myčce nádobí nebo v něm ohřívat jídlo v mikrovlnné troubě. Vytvořte si unikátní jídelní servis a užívejte si chvíle pohody u stolu, ze kterého vyzařuje vytříbený styl a čisté emoce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Talíře |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592559184796 |
| Barva: | modrá |
| Příležitost: | Každodenní stolování |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál: | keramika |
| Průměr: | 26,5 cm |
| Řada keramiky: | Aqua |
| Šířka: | 26,5cm |
| Hloubka: | 26,5cm |
| Výška: | 3cm |
| Váha: | 4,2kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Značka Clay to jsou především keramické nebo kameninové kolekce nádobí. Sady talířů, talíře, misky a hrnky různých tvarů a barev.
V dnešním uspěchaném světě klademe důraz na zdravý životní styl. Zdravý životní styl znamená především zdravé a výživné jídlo. Při konzumování dobrého oběda, je však velmi důležité,abychom se na chvíli zastavili a cítili se dobře. Je tedy jistě i stejně důležité z čeho náš oblíbený pokrm jíme.
Keramické jídelní sady se stříkanou glazurou. Ručně vyráběné kolekce keramického nádobí, kdy je každý kousek originál. Talíře s nepravidelným tvarem i povrchem. Keramika s dekorem nebo celobarevná keramika....to je česká značka Clay!
