Dřevěná mísa Teak, 40cm
Kód: A320-00-00Detailní popis produktu
Krásná designová dřevěná mísa.
Velká mísa ze surového pravého teakového dřeva o průměru 40cm je překrásným doplňkem každého bytu.
Co kus to originál! Zkrátka kus pořádné přírody domů. Nepravidelný tvar velké dřevěné mísy jí dodává na originalitě a umocňuje přírodní původ.
Skvěle se bude vyjímat na komodě, jídelním či konferenčním stole plná ovoce, ořechů nebo i prázdná.
Buďte kreativní a naaranžujte si mísu podle svého.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tácy a mísy |
|---|---|
| EAN: | 8719987821882 |
| Barva: | hnědá, přírodní |
| Materiál: | dřevo |
| Šířka: | 40cm |
| Hloubka: | 40cm |
| Výška: | 9cm |
| Druh dřeva: | Teak |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Home and Living
Vše okolo bydlení a zahrady přináší holandská značka H&L . V současné době se snažíme vytvořit si svůj dokonalý domov. K doladění interiéru potřebujeme především doplňky, kterými svůj interiérový styl dovedeme k dokonalosti. A ve kterém, a to především, se budeme cítit dobře a bezpečně. Značka H&L klade důraz právě na tyto doplňky. Ať už se jedná o dekorační mísy a tácy ze surového dřeva, konferenční stolky, lucerny až po vánoční a velikonoční výzdobu.
