Rustikální dřevěná deska 36x80cm, teak
Kód: A587-00-00Související produkty
Tasty+ stojan na nože vč. 5 nožů - Sada pěti nožů (kuchařský, na chléb, porcovací, užitkový a okrajovací) z ledem kalené oceli, odolné proti poškrábání a korozi. Stojan...
Detailní popis produktu
Nádherný rustikální kus dřeva. Sama příroda zařídila, že vše je je originál. Naprosto jedinečná deska k servírování i na krájení jako prkénko ať už domácí raut nebo na gril párty.
Dřevo je mořené do tmavé barvy.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Prkénka a krájecí desky |
|---|---|
| EAN: | 8719987594137 |
| Barva: | přírodní |
| Materiál: | dřevo |
| Šířka: | 82cm |
| Hloubka: | 34cm |
| Výška: | 2cm |
| Váha: | 2,198 kg |
| Druh dřeva: | Mango |
| Položka byla vyprodána… | |
Tasty+ sada 3 krájecích desek - sada s malým (16 x 25 cm), středním (25 x 25 cm) a velkým (40 x 25 cm) prkénkem, multifunkční oboustranné použití, drážky proti rozsypání, snadné...
123085
123122
Dřevěná podložka z mangovníku s designovým zářezem, rozměr 41x34,5x1,6 cm. Přírodní materiál s výraznou kresbou. Ideální jako servírovací prkénko nebo pro krájení.
Prkénko na krájení nebo servírování.
Velká dřevěná podložka z mangovníku, rozměr 48,5x33x1,6 cm. Přírodní materiál s jedinečnou kresbou. Ideální jako servírovací prkénko nebo pro krájení.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Home and Living
Vše okolo bydlení a zahrady přináší holandská značka H&L . V současné době se snažíme vytvořit si svůj dokonalý domov. K doladění interiéru potřebujeme především doplňky, kterými svůj interiérový styl dovedeme k dokonalosti. A ve kterém, a to především, se budeme cítit dobře a bezpečně. Značka H&L klade důraz právě na tyto doplňky. Ať už se jedná o dekorační mísy a tácy ze surového dřeva, konferenční stolky, lucerny až po vánoční a velikonoční výzdobu.
